Inschrijfweek 2 tot en met 9 maart
13 feb 2020

Inschrijfweek 2 tot en met 9 maart

Inmiddels hebben alle scholen hun open dagen gehouden. Toekomstige leerlingen staan nu voor een spannende periode: welke school voelde het beste? Wat past goed bij jou als toekomstige brugklasser? Wat voor schooladvies krijg je? Heb je je keuze al gemaakt? Dat is mooi, want binnenkort starten de inschrijvingen!

Inschrijfweek Maastricht van 2 tot en met 9 maart

Van 2 tot en met 9 maart kunnen ouders hun kind online aanmelden voor de brugklas in Maastricht. De link om aan te melden wordt op de website van school geplaatst. Na de aanmeldweek verzenden de scholen een uitnodiging voor een gesprek op school om de inschrijving te voltooien.

Aanmelden bij Stella Maris College Meerssen en Valkenburg

De aanmeldingen van leerlingen voor het Stella Maris College in Meerssen en Valkenburg lopen anders dan voor de scholen in Maastricht. Leerlingen die kiezen voor Stella Maris College worden hier aangemeld door hun leerkracht van groep 8. Op de website staat tevens een aanmeldformulier waarmee leerlingen die kiezen voor Stella Maris College zich zelf kunnen aanmelden.

Met vragen over aanmelden voor de brugklas kunt u terecht bij onze ambassadeurs.
 
Bernard Lievegoed School         
Jitske Kraan: j.kraan@stichtinglvo.nl

Bonnefanten College 
Guido Willems: guido.willems@stichtinglvo.nl

Porta Mosana College     
Aleid van Bommel: a.vanbommel@stichtinglvo.nl

Sint-Maartenscollege   
Fernand Paulissen: f.paulissen@stichtinglvo.nl

Stella Maris Meerssen 
Tonny Ravier: t.ravier@stichtinglvo.nl
Roel op den Kamp: r.opdenkamp@stichtinglvo.nl

Stella Maris Valkenburg 
Monique van den broek: m.vandenbroek@stichtinglvo   

Terra Nigra Praktijkonderwijs 
Wien Bergmans: w.bergmans@stichtinglvo.nl

VMBO Maastricht 
Patrick Ummels: p.ummels@stichtinglvo.nl

Deel deze pagina op: